Polski English Deutsch Pусский

22 stycznia 2019r.

Obecnie naszą stronę przegląda 1 osoba!

ŻYCIE SZKOLNE W OBIEKTYWIE

Menu

         BLOG SZKOLNY !!!

Twój szczęśliwy numerek:

11

 

Biuletyn Informacji Publicznej

Dziękujemy za wsparcie akcji

„Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada,
 lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma,
lecz przez to, czym dzieli się z innymi.”
Jan Paweł II

 

SZLACHETNA PACZKA

    Po raz kolejny uczniowie, rodzice i grono pedagogiczne Zespołu Szkół w Kleszczewie brali udział w charytatywnej akcji „Szlachetna Paczka”.  W tym roku wspieraliśmy mamę samotnie wychowującą czwórkę dzieci.
     Dzięki wielkiemu zaangażowaniu  wszystkich  zbieraliśmy produkty żywnościowe, koce, pościele, kołdry, artykuły papiernicze, środki czystości, kosmetyki. Nasza rodzina pod choinką znajdzie prezenty, o których marzyła: prostownicę do włosów, rolki, oryginalną piłkę nożną klubu piłkarskiego Lech z podpisami piłkarzy, ciepłą zimową kurtkę, żelazko, zestaw narzędzi i klucze do majsterkowania, czajnik elektryczny oraz  bony do sklepów CCC o wartości 400zł i Decathlon o wartości 50zł.  Ponadto dzięki wsparciu wszystkich darczyńców udało nam się zebrać łącznie 1011zł, które przeznaczyliśmy na zakup opału na zimę. 

    Dzięki uprzejmości jednego z rodziców, który przewiózł paczki dotarliśmy do potrzebującej rodziny, która nie ukrywała wzruszenia i łez. Mamy nadzieję, że tymi kolorowymi kartonami i paczkami wprowadziliśmy nastrój świąteczny i ciepły płomyczek  w sercach obdarowanej rodziny.  Warto jest mądrze pomagać innym.

Wszystkich darczyńcom, którzy tak bardzo zaangażowali się w zbiórkę i przygotowanie świątecznej paczki składamy serdeczne podziękowania za szczodrość i dobre serce.

                                                                                                                       Dyrekcja i Grono Pedagogiczne
                                                                                                                                    ZS Kleszczewo