Polski English Deutsch Pусский

04 kwietnia 2020r.

Obecnie naszą stronę przegląda 1 osoba!

ŻYCIE SZKOLNE W OBIEKTYWIE

Menu

         BLOG SZKOLNY !!!

Twój szczęśliwy numerek:

11

 

Biuletyn Informacji Publicznej

 

ESA-Edukacyjna Sieć Antysmogowa

Edukacyjna Sieć Antysmogowa

UWAGA!!! ZAWIESZENIE ZAJĘĆ!!!

Szanowni Rodzice,

      w związku z rozprzestrzenianiem się na terenie naszego kraju koronawirusa, na podstawie decyzji Rządu RP, w dniach 12 i 13 marca br. w szkole podstawowej i przedszkolu zostaną zawieszone zajęcia dydaktyczno-wychowawcze, będą prowadzone jedynie zajęcia opiekuńcze. Zaleca się, aby w tych dniach do placówki uczęszczały jedynie dzieci w szczególnie uzasadnionych przypadkach.

Ze względu na organizację pracy szkoły i przedszkola prosimy dziś o mailowe deklaracje na obiad w dniach 12 i 13 marca.

 

Z dniem 16 marca br.  zawieszone zostaną wszystkie zajęcia w szkole i przedszkolu do dnia 25 marca włącznie, w tym czasie szkoła i przedszkole nie będą przyjmować dzieci i sprawować nad nimi opieki.   

 

Czas zamknięcia szkół nie jest czasem ferii szkolnych, jest to okres kwarantanny społeczeństwa, a więc konieczne jest unikanie wszelkich kontaktów.

Prosimy regularnie sprawdzać wiadomości w dzienniku, ponieważ nauczyciele będą przesyłać informacje dotyczące zadań dla dzieci w ramach realizacji programu nauczania.

Prosimy również sprawdzić czy dzieci mają w domu wszystkie podręczniki. Jeśli pozostawiły w szkole, należy je do piątku zabrać, by mogły pracować w domu.

 INFORMACJA MEN