Polski English Deutsch Pусский

06 czerwca 2020r.

Obecnie naszą stronę przegląda 3 osoby!

ŻYCIE SZKOLNE W OBIEKTYWIE

Menu

         BLOG SZKOLNY !!!

Twój szczęśliwy numerek:

11

 

Biuletyn Informacji Publicznej

 

ESA-Edukacyjna Sieć Antysmogowa

Edukacyjna Sieć Antysmogowa

Zakończenie roku szkolnego 2018/2019

UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

  I nadszedł ten dzień – rozpoczęliśmy wakacje!!!           

19 czerwca o godzinie 8.30 absolwenci oddziałów gimnazjalnych rozpoczęli polonezem uroczystość zakończenia roku szkolnego 2018/2019. Wprowadzony został sztandar Szkoły Podstawowej im. Walczących o Niepodległość i nastąpiła zmiana chorążego w poczcie sztandarowym oraz ślubowanie pocztu w składzie rezerwowym.  Po odśpiewaniu hymnu głos zabrała dyrektor Zespołu Szkół, p. Marzena Socha, która pożegnała w imieniu całej społeczności szkolnej absolwentów Szkoły Podstawowej i Gimnazjum, podziękowała nauczycielom, wychowawcom, pracownikom niepedagogicznym, rodzicom, zastępcy p. wójta p. Genowefie Przepióra oraz uczniom za wspólnie spędzony rok oraz trud pracy w mijającym już roku szkolnym.  Następnie wysłuchaliśmy przemówienia zastępcy wójta, pani Genowefy Przepióra, z rąk której najlepsi absolwenci gimnazjum i szkoły podstawowej otrzymali Nagrodę Gminy.

Wszystkim absolwentom oraz wyróżnionym uczniom Zespołu Szkół w roku szkolnym 2018/2019 zostały wręczone przez panią dyrektor i wychowawców, świadectwa. Nagrody książkowe, jak co roku, zostały ufundowane przez Radę Rodziców. Złotą Tarczę otrzymali absolwenci, którzy osiągnęli średnią ocen co najmniej 5,00 i wzorowe zachowanie, a Srebrną Tarczę wyróżnieni uczniowie z klasy III szkoły podstawowej, kończący I etap edukacyjny. 

Następnie zostały wręczone listy gratulacyjne rodzicom uczniów, którzy z wyróżnieniem ukończyli szkołę podstawową i gimnazjum oraz podziękowania rodzicom, którzy przez kolejne etapy edukacyjne w naszej szkole służyli nam swoją radą, wsparciem i pomocą.

Absolwentom, którzy w latach 2016-2019 reprezentowali szkołę w zawodach sportowych, p. M. Bytniewska i p. J. Bytniewski wręczyli pamiątkowe statuetki.

Część artystyczna została przygotowana przez absolwentów gimnazjum i szkoły podstawowej.

 

ABSOLWENTOM życzymy wspaniałych przygód na kolejnych etapach edukacji.

Niech spełnią się Wasze marzenia!

 

Życzymy wszystkim słonecznych i bezpiecznych wakacji!!!

 >>ZDJĘCIA: GALERIA<<