Polski English Deutsch Pусский

19 lutego 2019r.

Obecnie naszą stronę przegląda 3 osoby!

ŻYCIE SZKOLNE W OBIEKTYWIE

Menu

         BLOG SZKOLNY !!!

Twój szczęśliwy numerek:

11

 

Biuletyn Informacji Publicznej

14. Pasowanie na Elfa

5 listopada 2014 r. - PASOWANIE NA „ELFA”

                         Dzień 05 listopada pozostanie na długo w pamięci dzieci 5 i 6 letnich z Przedszkola Wesołych Skrzatów. Tego właśnie dnia odbyła się pierwsza ważna uroczystość – Pasowanie na Zerówkowicza - Elfa.
W uroczystości brali udział rodzice dzieci, dziadkowie oraz pani dyrektor.
Uroczystość rozpoczęła się od powitania gości i przedstawienia krótkiej części artystycznej, w której dzieci zaprezentowały swoje umiejętności – dając tym samym dowód, jak dużo już potrafią. Dzieci przebrane były za postacie z bajek i odegrały kilka scen z różnych bajek. Były więc piosenki, wierszyk, zabawy ruchowe i taniec. Po części artystycznej, dzieci obiecały: zgodnie bawić się w przedszkolu, przychodzić każdego dnia z uśmiechem, słuchać pani i pomagać kolegom, być dzielnym zerówkowiczem. Następnie Pani Dyrektor Maria Gajewska dokonała uroczystego pasowania każdego dziecka. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia dzieci otrzymały dyplom oraz mały upominek.
Po uroczystym pasowaniu wszystkie dzieci zaśpiewały piosenkę "Wiara” z bajki pt: Niezwykłe przygody wróżek.

Bardzo dziękuję dzieciom za wspaniały występ, rodzicom za pomoc w przygotowaniu do tak ważnej uroczystości . Dziękuję również za piękne kwiaty, którymi zostałam obdarowana – wychowawczyni.