Polski English Deutsch Pусский

19 lutego 2019r.

Obecnie naszą stronę przegląda 2 osoby!

ŻYCIE SZKOLNE W OBIEKTYWIE

Menu

         BLOG SZKOLNY !!!

Twój szczęśliwy numerek:

11

 

Biuletyn Informacji Publicznej

40. II Olimpiada Przedszkolaka

         Dnia 09 lutego br. w Hali Sportowej w Kleszczewie odbyła się II Olimpiada Przedszkolaka, tym razem zimowa. „Dzisiaj nie ma przegranych każdy, kto weźmie udział w zawodach i wykona wszystkie zadania jest zwycięzcą” - powiedziała otwierając zawody pani dyrektor Maria Gajewska, po czym życzyła wszystkim wytrwałości i wspaniałej zabawy.
Wielkie emocje nie opuszczały przedszkolaków, rodziców i organizatorów. Zawodnicy startowali w starannie dobranych konkurencjach zawierających ćwiczenia stymulujące rozwój dziecka. Nie zabrakło też zabaw ruchowych i wesołych okrzyków. Drużyny, przy dopingu koleżanek i kolegów zmagały się w konkurencjach: biegowej, zręcznościowej, rzutu do celu, na torze przeszkód, skokach na piłce. Jak na igrzyska przystało każdy uczestnik został udekorowany złotym medalem.
Pragniemy bardzo serdecznie podziękować za współpracę panu Krzysztofowi Porębiakowi oraz chłopcom z III klasy gimnazjum za obsługę sprzętu i nagłośnienie oraz dziewczętom z III klasy gimnazjum za pomoc w przeprowadzeniu zawodów.