Polski English Deutsch Pусский

06 czerwca 2020r.

Obecnie naszą stronę przegląda 1 osoba!

ŻYCIE SZKOLNE W OBIEKTYWIE

Menu

         BLOG SZKOLNY !!!

Twój szczęśliwy numerek:

11

 

Biuletyn Informacji Publicznej

 

ESA-Edukacyjna Sieć Antysmogowa

Edukacyjna Sieć Antysmogowa

Wyjazd przedszkolaków do kina

 

Wreszcie nadszedł ten dzień! Dzieci z grup: GUMISIE i SMERFY, wybrały się na wycieczkę do Kina CINEMA CITY w Poznaniu, na bajkę  pt.: „Pan Peabody i Sherman”.

Przedszkolaki już od samego rana, gdy wchodziły do sali, o niczym innym nie rozmawiały jak o wycieczce, o tym, że jadą do kina.
Gdy kierowca autokaru zatrzymał się przy kinie, dzieci ze zdumieniem patrzyły na nie, gdyż wielu z nich po raz pierwszy widziało tak duże kino. Następnie po wejściu do środka znów było słychać komentarze dzieci, dotyczące ogromnej powierzchni. Przedszkolaki z dużą uwagą i podziwem oglądały bajkę o Panu, o imieniu Peabody.  Peabody to najmądrzejszy pies na świecie, naukowiec-geniusz, który wynalazł wehikuł czasu, laureat nagrody Nobla i doradca głów państw. Gdy jego podopieczny, chłopiec o imieniu Sherman wyrusza w podróż wehikułem czasu, najsłynniejsze wydarzenia z historii wymykają się spod kontroli, a efektem jest wielka katastrofa i równie wielka dawka humoru. Niezwykły pies i jego pan muszą załatać dziurę w czasie, zanim nasz świat zmieni się raz na zawsze.
 

Przed wyjściem z kina dzieci otrzymały od pań na pamiątkę balony i naklejki.  Przedszkolaki były bardzo szczęśliwe i zadowolone.