FINAŁ WOJEWÓDZKI XXVI IGRZYSK DZIECI W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH W KATEGORII DZIEWCZĄT

8 października 2024 roku na terenie Hipodromu Poznań Wola odbył się FINAŁ WOJEWÓDZKI XXVI IGRZYSK DZIECI W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH W KATEGORII DZIEWCZĄT.

Reprezentujące Zespół Szkół w Kleszczewie, Gminę Kleszczewo oraz Powiat Poznański dziewczęta: Maja, Julia, Barbara, Alicja, Lena, Zofia zajęły II miejsce, co jest historycznym sukcesem naszej szkoły.

FINALE WOJEWÓDZKIM XXVI IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH W KATEGORII DZIEWCZĄT dziewczęta klas 7-8 Pola, Zuzanna, Olga, Magdalena, Zuzanna, Dominika zajęły 16 miejsce.

Dziewczęta podczas Mistrzostw Powiatu Poznańskiego w Mosinie (27.09.2024) zajęły 3 miejsce uzyskując prawo startu w Finale Wojewódzkim.

Szczegółowe wyniki zawodów dostępne na stronie SZS Wielkopolska w zakładce WIMS.